Bayramda Açık Bankalar

Bayramda Açık Bankalar

Arefe günü ya da bayram süresince bankacılık işlemlerini sürdürmek isteyen banka müşterileri, “Bayramda Açık Bankalar” sorusunun yanıtını arıyor. “Bayramda açık banka varmı?” probleminin yanıtını bu sayfada bulabilirsiniz.

Arefe günü ve bayram süresince bir oldukça mahalli banka şubeleri kapalı olurken, açık olarak faaliyetlerini sürdürecek banka şubelerini aşağıda sizler için belirtmiş olacağız.

Bayramda Açık Banka Varmı?

Evet. Arefe günü dahil, Bayram haftası süresince bir oldukça banka şubesi açık olacak ve bankacılık faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir. Mesela Bayramda açık Güvence Bankası şubelerini görmek için, aşağıda verilen tabloya göz atabilirsiniz.

Garanti-bankasi-bayramda-acik-subeler

Yukarıda verilen tabloda görüldüğü suretiyle; bir oldukça bankanın AVM, Hava Limanı ve Gümrükler’de etkinlik gösteren şubeleri, Arefe günü ve bayram haftası süresince bankacılık faaliyetlerini devam ettirecek. Hafta sonu açık bankalar yazımızı dikkatle okumanızı ve burada bahsedilen bazı bankalara ilişkin şubelerin açık olacağını bilmenizi isteriz.

Bayramlar da açık bankalar içerikli yazımızı “Şeker Bayramı, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında açık bankalar varmı?” Sorusunu soran takipçilerimiz için paylaşmış olmaktayız. Bayramda Açık Banka şubeleri hakkında oldukça daha çok bilgiye ulaşmak için, lütfen bizimle iletişime geçin ya da yorum bırakma seçeneğini kullanın. Ek olarak bu ve buna benzer öteki başlıklarımıza yapacağınız her türlü görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor, takipçilerimiz ile anında paylaşıyoruz. Bu yüzden bizimle paylaşacağınız tüm informasyon ve birikimlerinizin, öteki mevzu okurlarına yarar sağlayacağını hatırlatmak isteriz.

Bayramda Kapanmayan Bankalar

  • Güvence bankası
  • Akbank
  • Finansbank
  • Halkbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Vakıfbank
  • TEB
  • Denizbank

Yukarıda verilen bankaların açık şubelerini güncel olarak öğrenmek için, banka mahalli şubelerine ya da satın alan hizmetleri telefon numaralarına müracaat edebilirsiniz. Lüzumlu tüm bilgiler satın alan temsilcileri tarafınca sizlere sağlanacaktır.

Ek olarak “Bayramda Açık Bankalar 2016” içerikli yazımızı tamamen informasyon paylaşımı amacı ile yayımladık. Bu mevzu kredibanka.org ailesi ile ilişkilendirilemez ve görevli tutulamaz.

Son olarak bankalara yapacağınız kredi başvuruları öncesi, tavsiye edilen kredi notu ya da puanı sorgulama hizmeti almadan ilkin “Kredi Notu Öğrenme Kampanyası” başlıklı yazımızı dikkatle okumanızı ve sonrasında sorgulama hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Bizi takip ettiğiniz için oldukça teşekkür eder, saygılar sunarız. bilgibudur.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir