Beyaz Eşya Kredisi

İhtiyaca Hususi Kredi

Evini yenilemek isteyen ve yeni evlenecek olanların en oldukca gerekseme duyduğu “Beyaz Eşya Kredisi Kampanyası”, artık bir oldukca banka tarafınca sunuluyor. Bankaların ihtiyaca hususi kredi kampanyaları ile beyaz eşyalarınızı yenileyebilir, hatta tüm evinizi keyfinize bakılırsa yeni baştan dizayn edebilirsiniz. Bankalar tarafınca sunulan Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyaları, ihtiyacınız olan beyaz eşyayı anında alabilmenize olanak tanıyor. Bu kampanyalara dahil olarak beyaz eşya mağazaları tarafınca sunulan nakit alım avantajlarından yararlanabileceğiniz benzer biçimde, taksitli ödeme olanağına da haiz olmuş olursunuz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Aşağıda sizler için meydana getirilen araştırmalar sonucu, güncel İhtiyaç Kredisi kampanyaları düzenleyen bankaların bir kaçı verilmiştir.

  • Akbank
  • Güvence Bankası
  • Finansbank
  • Vakıfbank
  • Etken Bank

Yukarıda verilen örnek bankalar, ihtiyaca bakılırsa kredi kampanyaları düzenlemekte ve oldukca avantajlı faiz oranları sunmaktadır. Aşağıda sizler için verilen örnek kredi tablosu, Aktifbank N Kolay Kredisi olmaktadır. N Kolay krediye müracaat yapmadan ilkin, ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Örnek Ödeme TablosuBeyaz-esya-kredisi

Yukarıda verilen örnek tablo, Etken bank N Kolay kredi kampanyası kapsamı ile bankanın resmi İnternet sayfası kaynak alınarak yayımlanmıştır. Bu kampanyaya dahil olan iştirakçilerin ödeme yapabilecekleri bazı noktalar şu şekilde;

  • Aktifbank şubeleri
  • Aktifbank İnternet Şubesi’nden
  • Pttmatik’ler
  • Akbank ATM’leri
  • Vakıfbank ATM’leri

Bu ödeme şekillerinin yanı sıra, değişik bir banka hesabınız aracılığı ile para transferi (EFT) yaparak ödeme yapabilirsiniz. Ek olarak PTT şubelerini ve Pttmatik’leri, 2 TL harcama ödemesi yaparak kullanma şansına haiz olduğunuzu bilmenizi isteriz. Detaylı informasyon için Aktifbank şubeleri, alan kişi hizmetleri telefon numarası ya da resmi İnternet sitesine ulaşabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz benzer biçimde Beyaz Eşya, mobilya, sıhhat giderleri ve eğitim harcamaları benzer biçimde daha bir oldukca ihtiyaca yönelik Bireysel gerekseme kredisi kampanyalarına müracaat yapabilirsiniz. Üstelik bu kredi tipine; uygun vade seçenekleri ve oldukca cazip ödeme koşullarıyla derhal haiz olabilirsiniz. Bu kampanyaları daha oldukca yeni evlenecek olanlar ve ev eşyasını artık kullanamayacak olanların kullanımı, yapmış oldukları araştırmalara dayalı olmaktadır. Evinizi yenilemek için daha çok beklemenize gerek yok! İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 başlıklı yazımızı inceleyerek ve bankaların Beyaz Eşya Kredisi Faiz Oranları’nı araştırarak derhal müracaat yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir