Facebook Kredi Başvurusu

Son dönemde Toplumsal medyanın günlük yaşantımızın bir parçası olduğuna çoğumuz şahidiz. En oldukça kullanılan toplumsal medya platformu olan Feysbuk, insanlara finansal mevzuda da destek sağlamaya adım atmıştır. Bankalar ve finans kuruluşları yerine, bu platform ile muhatap olmak isteyenler dikkat!

Feysbuk kredi başvurusu yapabilme özelliği bile sunuyor olması dikkatleri çeken bir durum haline gelmiştir. Artık günlük hayatımızda, standart gereksinimlerimiz arasına girmiş bir uygulama haline gelmiştir. Yeni bir telefon aldığımızda bile, uygulama telefona yüklenmiş olarak gelmektedir.

Feysbuk üstünden kredi başvurusu yapmak sonrasında aşama rahat bir işlemdir. O şekilde ki bu platform aracılığı ile sunulan kredi seçenekleri için belirlenen faiz oranları da oldukça düşük! Yepyeni bu uygulama insanların hizmetine sunulmuş.

Feysbuk Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

“Feysbuk üstünden kullanılan bir kredi, niçin banka ya da bu banklara ilişkin İnternet şubelerinden kullanılan kredilere nazaran daha avantajlı yada düşük faiz oranlı?”

Bunu da şu şekilde açıklayabiliriz; hepimizin bilmiş olduğu benzer biçimde Feysbuk bir toplumsal paylaşım platformu olmaktadır. Bundan dolayı kredi başvurusu yapmak istenilen banka ya da finans kuruluşu, Feysbuk üstünden kredi başvurusu yapmak isteyen kullananların kendi sayfalarında reklam yapmaktadır.

Bu tanıtım reklamı ise; kullandığınız ya da Feysbuk’tan müracaat yaptığınız kredi seçeneği için, kendi sayfanızda paylaşım yapma izni istemektedir. Bu yüzden sizin ne kadar dostunuz var ise, başvurduğunuz krediyi o denli şahıs görebilmekte ve kredi başvurusu yapmak isteyen insanoğlu da sizden etkilenerek müracaat yapabilmektedir.

Feysbuk üstünden kredi başvurusu seçeneği mevzusunda kendisini oldukça süratli bir halde geliştiren Denizbank, başvurularda kredi faiz oranlarını oldukça düşük tutmaktadır. Kredi başvurusu yapıldığında eğer siz bu başvuruyu Feysbuk sayfanızda paylaşırsanız, bankanın kredi verme oranı yüksek olacaktır. Bundan dolayı Toplumsal medya üstünden sunulan bu hizmet için belirlenen kredi faiz oranları oldukça düşük tutulmaktadır.

facebook-kredi-basvurusu

Eğer sizde kredi kullanmak ve düşük faiz oranlarından yararlanmak isterseniz, derhal Feysbuk profiliniz aracılığı ile bankaların resmi Feysbuk sayfalarına girip başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Toplumsal medya üstünden meydana getirilen kredi başvurularından daima hedef kesime ulaşmak daha kolay olduğundan, faiz oranları da bir fazlaca düşük tutulmaktadır. Bundan dolayı düşük faizli kredi arayanlar ve fırsatları değerlendirmek isteyenler için muhteşem bir fırsat olan Feysbuk kredileri, oldukça avantajlı vade oranlarını ve esnek ödeme koşulları ile gereksinim sahiplerini bekliyor. Müracaat ve faiz oranları hakkında güncel bilgilere buradaki kategorimiz üstünden ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir