İş Bankası Arsa Kredisi

Yatırımlarını arsa alarak değerlendirmek isteyenler için iş bankası arsa kredisi kampanyası başlatıldı!

Elma, fındık yada herhangi bir bahçe sahibi olmak benzer biçimde hayalleri olan ya da birikimini arsa alarak değerlendirmek isteyenler, iş bankası arsa kredisi ile bu hayallerine ulaşabilecek.

Arsa Kredisi Müracaat Şartları

Satın almak istediğiniz arsanın acil satış değerinin azami %50’si kadar, Türkiye iş bankası arsa kredisi kampanyasına müracaat yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmadan ilkin arsanın ekspertiz kıymetini öğrenerek, satın alacağınız arsa için ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Ek olarak arsa kredisine müracaat yapmadan ilkin KKB skoru sorgulama başlıklı yazımızı okuyarak, banka skorunu öğrenmenin ergonomik yöntemlerini inceleyebilirsiniz. Kredi notu; hizmet başvurusu yapmadan derhal ilkin, bankaların kişiler için talep etmiş olduğu referans mektubu olarak bilinir. Düşük puana haiz banka müşterilerinin bir çoğuna bankalar negatif kredi cevabı verirken, yüksek kredi puanına haiz olanların başvuruları genel anlamda onay almaktadır.

iş bankası arsa kredisi

İş bankası tarafınca sağlanan arsa kampanyasına müracaat yapmak oldukça kolay!
Derhal şimdi en yakın İş bankası şubesine giderek, arsa kredisine anında müracaat yapabilirsiniz.

İş bankası satın alan temsilcileri tarafınca sizlere verilecek olan kampanya detayları, müracaat esnasında kampanya koşul ve koşulları hakkında yeteri kadar bilgiye ulaşmanızı elde edecektir. Bu kampanya taşınmaz gayrimenkul (Arsa) alımları için geçerli olacak ve detaylı bilgiye iş bankası şubeleri, satın alan hizmetleri telefon numarası ya da resmi İnternet sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

is-bankasi-arsa-kredisi

iş bankası arsa kredisi

Sayfada adı geçen “İsbank arsa kredisi” kampanyası, kredibanka.org ailesi ile her hangi bir ilişkisi yoktur. İş bankası bu kampanyayı durdurma, tüm koşul ve koşulları hakkında değişim yapma hakkını saklı meblağ. Bundan dolayı arsa kampanyası hakkında daha çok bilgiye ulaşmak ve müracaat yapmak için lütfen İş Bankası şubelerine başvurunuz.

Sayfada verilen kaynak data, iş bankası resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Bundan dolayı detaylı ve güncel bilgilere ilgili kurumun yazışma adreslerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için oldukça teşekkür eder, saygılar sunarız. (Toprak, Tarla, Arazi Kredisi) bilgibudur.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir