Kiralık Kasa Kampanyası Vakıfbank Ücretleri

İnsanların keyifle tatilini yapabilmesi için uygulamaya konulmuş olan kiralık kasa kampanyası Vakıfbank’da! Isterseniz kampanya detaylarına ve bankanın sunmuş olduğu olanaklara derhal göz atalım.

Siz tatilinizi keyifle yaparken, kıymetli evraklarınız ve ziynet eşyalarınız, Vakıfbank güvencesi ile her türlü riskten korunur. Üstelik ilk kez kiralık kasa hizmeti almak isteyen Bireysel müşteriler için, Ağustos ayına hususi %25 indirim VakıfBank Şubeleri’nde.

Kiralık Kasa Tutarları

  1. Minik boy kiralık kasa senelik mevcut tutarı 300.00 TL olurken, kampanyalı fiyatı 225.00 TL olarak sunulmaktadır.
  2. Orta boy senelik mevcut kasa tutarı 385.00 TL olarak sunulurken, gene kampanyalı fiyatı 288.75 TL olarak kiralanabilir.
  3. Son olarak büyük biy kiralık kasa mevcut tutarı 520.00 TL ve kampanyalı fiyatı 390.00 lira olarak hizmete sunuluyor.

Bahsetmiş olduğumuz değişik ebatları olan Vakıfbank Kiralık Kasa Tutarları’na BSMV tutarı dahil olmamaktadır. Ek olarak depozito olarak talep edilecek meblağ ise 300.00 TL olacaktır.

Kiralık Kasa Kampanyası Vakıfbank Özellikleri

  • Vakıfbank Kiralık Kasa Kampanyası 31.08.2016 evveliyatına kadar geçerli olacaktır.
  • %25 olarak sunulan kampanya kapsamlı indirim senelik kasa kiralama tutarında geçerli olup depozito tutarı için her hangi bir indirim söz mevzusu değildir. (Depozito olarak alınan meblağ kiralık kasanın kapanması durumunda iade ediliyor.)
  • %25 İndirimli kasa ücretleri kasanın açılış zamanı itibari ile bir yıl süre geçerli olmaktadır.
  • Bu kampanya kapsamından Vakıfbank’da ilk kere kasa kiralayacak Bireysel müşteriler yararlanabiliyor.
  • Kampanya kapsamında uygulanacak indirim ise, minimum 2 tane otomatik ödeme talimatı veren ve Kredili Bankomat Limiti tanımlanması yapılması durumunda geçerli oluyor.

Yukarıda adı geçen “Vakıfbank kiralık kasa kampanyası ve ücretleri 2020″ içerikli yazımızı, tamamen informasyon paylaşımı amacı ile yayımladık. Kiralık kasa hizmetinin sayfamız ile hiçbir ilişkisi yoktur. Vakıfbank; Kiralık kasa kampanyası şartlarını, ücretlerini ve her türlü koşullarını değişiklik yapma ya da durdurma hakkına haizdir. Bu ve buna benzer öteki tüm paylaşımlarımız ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı önemle rica ederiz. Görüşleriniz, uzman ekibimiz tarafınca titizlikle incelip, takipçilerimiz ile anında paylaşılıyor. Bundan dolayı informasyon sahibi olduğunuz her türlü bankacılık ve finans hizmetlerini bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bizi takip ettiğiniz için fazlaca teşekkür eder, saygılar sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir