Lukoil Pompa Fiyatları – En Güncel Lukoil Fiyatları 2020

Rusya’nın ikinci, dünyanın ise on ikinci en büyük akaryakıt şirketi olan Lukoil, Türkiye’de adını Akpet’i satın almasıyla duyurdu. Akpet o tarihlerde Türk akaryakıt pazarının yüzde beşlik bölümünü elinde bulunduruyordu. O günden sonra Lukoil Türkiye’nin en önemli akaryakıt şirketlerinden bir tanesi oldu. Lukoil pompa fiyatları 2020 yılında ne kadar, Lukoil benzin fiyatı ne kadar, Lukoil motorin fiyatı ne kadar, Lukoil LPG fiyatı ne kadar, Lukoil akaryakıt fiyatlarına dair bütün soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Her benzin indirim ve benzim zam haberiyle güncellenen Lukoil pompa fiyatları yazımızda güncel olarak yer alacak.

Özellikle Ocak 2020’de yapılan çifte benzin ve motorin indiriminin pompa fiyatlarına yansımasıyla tüketiciler Lukoil mazot fiyatlarını daha fazla merak etmeye başladı. Her zaman güncellenen en güncel Lukoil fiyatları için bu sayfayı takip edin.

Lukoil Pompa Fiyatları
Lukoil Pompa Fiyatları

Lukoil Pompa Fiyatları 2020 İndirimi

2020 Ocak ayı benzin fiyatları açısından tüketici için oldukça iyi geçti. Bu ayda pompa fiyatlarına art arda yansıyan iki benzin ve motorin indirimi, benzin ve motorin fiyatlarının 30’ar kuruştan fazla ucuzlamasını sağladı. Lukoil pompa fiyatlarına da yansıyan bu indirim haberlerini tüketiciler büyük bir sevinçle karşıladı. Peki güncel Lukoil pompa fiyatları 2020 ne kadar?

Lukoil Pompa Fiyatları 2020 Lukoil Hala Çalışıyor Mu?

Lukoil, zaman zaman Türkiye’de satışlarını durdurmasıyla ve yaşanan çeşitli sorunlarla gündeme gelse de, faaliyetlerini kesintisiz sürdüren güvenilir bir akaryakıt şirketidir. Lukoil’in hala Türkiye’de çok fazla müşterisi var ve bu şirket hala Türkiye akaryakıt pazarında ciddi anlamda söz sahibidir. Lukoil pompa fiyatları yazımızı okumaya devam edip, güvenle bu şirketten akaryakıt satın alabilirsiniz.

Güncel Lukoil Benzin Fiyatları 2020

En güncel Lukoil benzin fiyatlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Lukoil benzin fiyatları benzini satın alacağınız şehre göre değişiklik gösterir. Bazı şehirlerde Lukoil pompa fiyatları ucuzken, bazı şehirlerde daha pahalı olabilir.

Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsanız şanslısınız, çünkü büyük şehirlerde benzin fiyatları daha uygun olmakla birlikte, büyük şehirlerin ilçelerinde benzindeki fiyat farkı daha az olur. Ancak Hakkari, Iğdır gibi ufak bir şehirde yaşıyorsanız, ne yazık ki benzin, motorin ve gaz gibi akaryakıt ürünleri için ödeyeceğiniz fiyatlar daha yüksek olacak.  Lukoil mazot fiyatları Türkiye genelinde ortalama 6.70 TL’den işlem görüyor.

Lukoil Mazot Nasıl 2020?

Lukoil mazot hakkında bazı soru işaretlerine sahip olan kişilerin Lukoil mazot nasıl 2020 sorusunu sorduklarını görüyoruz. Bu nedenle Lukoil pompa fiyatları hakkında daha fazla bilgi vermeden önce Lukoil mazotun kalitesinden bahsetmek istedik.

Dünyanın en büyük akaryakıt şirketlerinden bir tanesi olan Lukoil, elbette bu başarısına tesadüf eseri ulaşmadı. Lukoil mazotu hakkında internette olumsuz yorumlar görebilirsiniz. Bu yorumlar bazen gerçek bir tecrübeye dayanabilir. Ancak her yorumun kişilerin şahsi tecrübelerine dayandığını unutmayın. O Lukoil mazon hakkında olumsuz bir sonuca varmaları, sizin de aynı tecrübeyi yaşayacağınız anlamına gelmez. Şu anda dünya genelinde ve Türkiye’de Lukoil mazotunu kullanıp memnun olan birçok tüketici bulunuyor.

Lukoil Otogaz Zam Beklentisi

2020 yılının Ocak ayında Lukoil pompa fiyatlarına 2020 benzin zammı beklentisi henüz yok. Ocak ayında motorine ve mazota gelen çifte indirimle 2020 benzin zammı beklentileri boşa çıktı. Ancak bugünlerde sıklıkla otogaza zam yapılabileceği konuşuluyor. Önümüzdeki aylarda LPG zammı haberi gelirse, kimse şaşırmamalı.

İstanbul Lukoil Mazot, Motorin ve Gaz Yağı Fiyatları

Lukoil pompa fiyatları İstanbul’da 6.67 TL ile 6.73 TL arasında değişiyor. Bu fiyat, kurşunsuz 95 oktan benzinin litre fiyatı. Oluşan fiyat farkının sebebi mazotu satın alacağınız ilçe. Eğer daha uygun fiyatlı mazot almak istiyorsanız, mazot satın alacağınız ilçenin güncel Lukoil mazot fiyatlarını öğrenmeniz yararınıza olacaktır. İstanbul’da Lukoil istasyonlarından motorinin litresini 6.18 TL ile 6.21 TL arasında satın alabilirsiniz. Ayrıca Lukoil gaz yağının fiyatı sabit 5.38 TL’dir.

Lukoil mazot fiyatları iki yaka arasında 6 kuruşa kadar fark edebilir. Ancak aynı yakadaki iki ilçe arasında, daha az fark edecektir. Bulunduğunuz yakada Lukoil mazot fiyatı pahalıysa ve daha ucuza mazot almak istiyorsanız, aynı zamanda karşıda işiniz varsa, iyi bir alım fırsatı olabilir.

Ankara Lukoil Mazot Fiyatı

Ankara Lukoil mazot fiyatı 6.79 TL ile 6.83 TL arasında değişiyor.  Ankara’da en pahalı Lukoil mazotu Şereflikoçhisar’dan 6.83 TL’ye alınırken, Ankara’nın Elmadağ ilçesindeki Lukoil’den mazotun litresini 6.79 TL’ye satın almak mümkün. Lukoil pompa fiyatları Ankara genelinde diğer akaryakıt şirketlerine kıyasla bir miktar daha ucuz.

İzmir Lukoil Mazot Fiyatı

Lukoil pompa fiyatlarını belirlerken tıpkı diğer şirketler gibi bir üst sınır belirliyor ve Lukoil istasyonları, o üst sınıra uymak şartıyla kendi fiyatlarını belirleme hakkına sahip oluyor. İstasyonların bazen Lukoil’in belirlediği üst sınırın altında satış yaptığı gözlemlenebiliyor.

İzmir’deki Lukoil istasyonlarından 6.79 TL ile 6.81 TL arasında mazot satın almak mümkün.

Konya Lukoil Mazot Fiyatı

İstanbul ve Ankara’dan sonra Lukoil pompa fiyatları en çok merak edilen şehirlerden bir tanesi Konya. Büyükşehirlerden bir tanesi olan Konya’da Lukoil mazot fiyatı 6.89 TL’ye kadar çıkabiliyor. Mazot fiyatının yüksek olduğu şehirlerden bir tanesi olan Konya’da bulabileceğiniz en uygun mazotun litresi 6.87 TL olacak. Merkez ve Karatay gibi ilçelerdeki Lukoil istasyonlarından 6.87 TL’ye mazot satın alabilirsiniz.

Bursa Lukoil Mazot Fiyatı

Bursa’nın ilçelerinde Lukoil istasyonlarında satılan mazot fiyatı sadece 2 kuruş fark ediyor. Bursa Lukoil istasyonlarında mazot fiyatı ilçelere göre 6.75 TL ile 6.77 TL arasında değişiyor. Bu fiyat kurşunsuz 95 oktan klasik Lukoil fiyatı için geçerli olup, premium üründe normal şartlarda herhangi bir akaryakıt şirketinde beş kuruşluk fark gözükebilir. Ancak Lukoil pompa fiyatlarına baktığımızda yine 95 oktan olan premium benzin ürünüyle normal klasik benzin fiyatının fiyat farkının olmadığını ya da çok az olduğunu görüyoruz. Böylece Lukoil, uygun bütçeyle premium benzin satan tek şirket olma sıfatını kazanmış oluyor.

Benzin kategorisinde normal ve premium ürününü benzer fiyatlara satan Lukoil’in motorinde aynı stratejiyi uygulamadığını görüyoruz. Lukoil normal motorin ve eurodisel isimli premium kategorideki motorin arasında bütün şehirlerde yaklaşık 5 kuruşluk fiyat farkı ortaya çıkıyor.

Güncel Lukoil Kampanyaları

Lukoil pompa fiyatlarını paylaştığımız bu yazımızın sonunda sizleri güncel Lukoil kampanyalarından haberdar etmek istedik. Lukoil, dönemsel ve güncel kampanyalar düzenlemek yerine, Clubkart, yakıt kart, taraftar kart gibi kartlarla, düzenli müşterilerine büyük avantajlar sunmayı tercih ediyor.

İndirimli yakıt satın almanızı sağlayan ve birçok avantajı beraberinde getiren Club kartı, Lukoil’in internet sitesinden talep edebilirsiniz. Kartınızı teslim aldıktan sonra Lukoil Club kartınızı aynı internet sitesinden aktif etmeniz gerekiyor. Ancak bu yazıyı yazdığımız tarihte Lukoil’in yakıt kartı için oluşturduğu internet sitesine ulaşamadık. Bu kartın hala aktif ve işlevsel olup olmadığını bilmiyoruz. Eğer Lukoil yakıt kart hakkında bilginiz varsa ya da bu kartı kullanıyorsanız, lütfen bu yazının altına tecrübelerinizi yorum olarak yazın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir