N Kolay Banka Kartı

N Kolay Banka Kartı

N Kolay Banka Kartı; nakit çekim hususi durumunu kullanabileceğiniz bir banka kartı olmasının yanı sıra, Türkiye ve dünyada Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz milyonlarca iş yerinde alışveriş yapabileceğiniz bir banka kartı’dır. N Kolay Kart ile İnternet üstünden oldukca kolay ve güvenli bir halde alışveriş yapma olanağına haiz olunmaktadır.

N Kolay Kart Özellikleri

N Kolay Kartını nakit yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde güvenli bir halde alışveriş yapabilirsiniz. Ek olarak meydana getirilen tüm işlemler, N Kolay hesabınıza derhal yansır ve işlemleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

N kolay Banka Kartı aracılığı ile yurt içi ve yurt haricinde ki tüm ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz.

N Kolay Kart ile meydana getirilen tüm işlemleri ve kart bakiyesini Aktifbank İnternet Şubesi aracılığı ile anında görüntüler, para geçirme işlemi (EFT) yapılabilir ve satmaca ödemesi yapılabilir.

Hangi Noktalardan Kredi Ödemesi Yapılır?

 • PTT Şubeleri
 • PTTMatikler
 • N’Kolay İşyerleri
 • Bankalardaki hesaplarınızdan EFT yaparak
 • Akbank ATM’leri
 • Vakıfbank ATM’leri
 • Etken Bank İnternet Şubesi
 • N Kolay Banka Kartı hakkında merak etmiş olduğunuz öteki tüm mevzular için 0 (850) 724 30 50 numaralı Aktifbank İletişim Merkezi’ni arayabilir, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

  Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “N Kolay Banka Kartı” başlıklı yazımızı, tamamen data paylaşımı amacı ile yayımladık. N Kolay Banka Kartı; Aktifbank tarafınca müşterilerine hususi olarak düzenlenen Banka Kartı’dır. Aktifbank şubelerine N Kolay Banka Kartı Başvurusu yapabilir, yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm yöntemlerden kolayca yararlanma şansına haiz olabilirsiniz. Aktifbank N Kolay kart hakkında daha çok data sahibi olmak için, bizimle iletişime geçebilir ya da yorum yapma hususi durumunu kullanabilirsiniz.

  Öteki banka ve finans kuruluşlarına Kredi ya da kredi kartı başvurusu yapmadan ilkin, Findeks Kredi Notu Öğrenme Kampanyası başlıklı yazımızı okumanızı ve sonrasında kredi notu ya da puanı sorgulama işlemi yapmanızı tavsiye ederiz. Kredi notu yüksek yada makul olan şahıs ya da kişilerin talep edeceği bu hizmet başvuruları, öteki banka müşterilerine nazaran daha avantajlı olacaktır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. bilgibudur.com

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir