N Kolay Kredi Kampanyası

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi Kampanyası Etken Bank tarafınca insanların nakit gereksinimlerini şubeye gitme zorunluluğu olmadan karşılama şansına haiz olduğu bir İhtiyaç Kredisi ürünüdür.

Minimum 2.000 TL ve en fazla 20.000 TL olarak sunulan bu kredi ürününü, gene minimum 3 ay, en fazla 36 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.

N Kolay kredi kullanmak isteyenler için sigorta yaptırma zorunluluğu aranmamakla beraber, kredi kullandırım tutarı de talep edilmiyor. 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu kredi ürününe müracaat yapabilirken, risk ve istihbaratında olumsuzluk bulunan vatandaşların başvuruları red alabiliyor.

N-Kolay-Kredi

N Kolay Kredi Kampanyası Avantajları Nedir?

Resmi İnternet sayfası aracılığı ile kişiler oturmuş olduğu yerden müracaat yapabilir, şubeye gitme zorunluluğu olmadan parayı adrese teslim alabilir. Hatta bir düzene kağıt imzalanmasına gerek kalmaz ve bazı bankalar da olduğu benzer biçimde, kredi başvurusu yaparken değişik bankacılık ürünleri satmaya çalışan kimse ile uğraşmak zorunda kalınmaz.

Passolig Banka Kartı ile bu kredi kolaylıkla kullanılabilir, Passolig yoksa N Kolay Banka Kartı adrese gönderilir ve kredinin kullandırılması sağlanır.

N Kolay Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır

Aktifbank Müşterileri
www.nkolaykredi.com adresi aracılığı ile T.C. kimlik numarası, posta adresi ve bankaya kayıtlı cep telefonu numarasını girerek anında müracaat yapabilir. Başvurulan kredinin onaylanması durumunda; ekranda sorulacak detayları eksiksiz ve doğru girilmesi gerekir. Sonrasında ekrana Hizmet Bilgilendirme Formu gelecek, bu biçim okunduktan sonrasında onaylanır. Müracaat sahibinin; Passolig banka kartı yada daha ilkin bu bankanın sunmuş olduğu Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) var ise, para anında hesabına yatırılıyor.

Alan kişi Olmayanlar
T.C. kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu numarası ile resmi İnternet sitesine müracaat yapabilirler. Cep telefonuna gelecek olan şifreyi, müracaat esnasında ekranda oluşan ilgili alana girerek başvurunu başlatılır. Kredi onaylanır ise, ekranda görünen tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru bir halde girilmesi gerekiyor. Gene yukarıda belirtmiş olduğumuz benzer biçimde ekranda beliren ilgili formun okunup, sonrasında onaylanması gerekiyor. Sonrasında; adrese kurye yardımı ile N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ( BireyselMüşteriler) gönderiliyor. Bu sözleşme imzalanır ve bunun bilgisi kurye tarafınca bankaya iletildiği an, N Kolay Kredi anında hesaba yatırılıyor.

 

N Kolay Kredi Kampanyası ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulmak için 0 850 724 30 50 ‘den alan kişi temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

N Kolay Kredi Kampanyası bir Etken Bank ürünüdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir