Nakit Avans Limiti Arttırma

Nakit Ön ödeme Limiti

Son zamanlarda hepimizin gerekseme duyduğu bir vakadır nakit sıkıntısı! Bundan dolayı Nakit Ön ödeme Limiti Arttırma talebinde bulunmak, nakit gereksinimlerimizi daha kolay karşılamamıza tesir edecektir. Bilhassa maaşlı olarak çalışıyor isek; daima elimizin altında bulunmasını istediğimiz bir nakit deposu olması gerekmektedir. Bu duruma karşılık olarak da son zamanların, hatta son 5 yılda kullanımında oldukça büyük bir artış gözlenen kredi kartları imdadımıza yetişmektedir. Bankalardan Kredi kartı hizmeti alan her banka müşterisi; kartla alışverişin yanı sıra, nakit ön ödeme çekimi yapmaktadır. Yalnız nakit ihtiyacımızı bu yöntem ile karşılayacağımız durumlar da bile,nakit ön ödeme çekme limiti yetersiz gelmektedir. Bilhassa yeni evlenecek çiftlerin düğün, nişan, nikah işlemleri ya da bayram ve hususi günlerde Nakit Para’ya fazlaca gerekseme duyulmaktadır. Bu şekilde durumlar da ise daima imdadımıza kredi kartları ve bu kartlar tarafınca kullanabildiğimiz ”Nakit Ön ödeme” yöntemi yetişmektedir. Peki ”Kredi Kartımın Nakit Ön ödeme Limiti Iyi mi Yükseltilir? Alt başlığımız ile derhal bu probleminin yanıtını sizlere sunmaya çalışalım.

Kredi Kartından Nakit Ön ödeme Limiti Yükseltme

Bu durumu kolaylıkla aşabilir ve ne süre isterseniz kredi kartınıza bağlı nakit ön ödeme limitini yükseltebilirsiniz. Yalnız kredi kartına bağlı nakit ön ödeme limitini yükseltmek ve daha verimli bir halde kullanabilmek için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı hususlar var. Bu durumları özetlemek gerekirse açıklayalım ve derhal peşinden iyi mi nakit ön ödeme limiti iyi mi yükseltilir açıklık getirelim.

 

Kredi kartlarına tanımlı olan nakit ön ödeme limitinizi en verimli ve zekice yönetmenin yöntemi; ödemeleriniz mevzusunda fazlaca dikkatli davranmanız olacaktır. Yasalar ile belirlenen kurallar çerçevesinde kredi kartınızın ekstre borcunun asgari ödeme tutarını 3 ay üst üste geciktirirseniz, kredi kartınız nakit çekime kapatılır. Arkasından eğer gecikmelere devam ederseniz, sonraki 3 gecikmede ise kartınız tüm işlemlere kapatılır ve tüm borç ödemesi yapılmadıkça kredi kartı işlemlere açılmaz ve bu sizin bankalarda bulunan kredi notunuzu şu demek oluyor ki sicilinizi derinden etkilemektedir. Netice olarak gerekseme halinde başka bankalardan kredi ya da kredi kartı alamazsınız.

Nakit Ön ödeme Limiti Arttırma

nakit-avans-limiti-arttirmaGelelim kredi kartından nakit çekim limitini yükseltme işlemine. Nakit çekim limitini yükseltmenin bir fazlaca yolu var ve bu yollar şu şekildedir; eğer tertipli olarak ödeme yapıyorsanız, bankanızın istediği şekle uygun olarak SMS ile nakit çekim limitini yükseltme talimatı verebilirsiniz. Öteki bir yol ise bankanızın İnternet şubesini kullanarak; Kredi kartı işlemleri sırayla takip edip nakit çekim limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Başka bir yol ise bankamatikler aracılığı, gene kart işlemleri sırayla takip edilerek nakit çekim limiti yükseltilebilir. En kolay ve rahat yöntem ise; bankanızın alan kişi hizmetlerini arayarak ”Tertipli Kredi Kartı Nakit Çekim Limitini Arttırma” yönerge vermek olacaktır. Tüm yapmanız ihtiyaç duyulan bu kadardır. Nakit ön ödeme limiti arttırma işlemi için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim şey ise; ödemelerinizi zamanında yapmanız ve bu mevzuda kırılgan davranmanız olacaktır. Güvence bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve daha bir fazlaca banka kredi kartlarına ilişkin nakit ön ödeme limitlerinizi fazlalaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir