Öğrencilere Özel Kredi Kartı

Öğrencilik Ve Kredi Kartı

Öğrencilik hayatında Öğrencilere hususi kredi kartı hakikaten oldukça büyük ehemmiyet taşımaktadır. Çoğu zaman besin, giyim ve eğlence sektörlerinde öğrencilere yönelik bir fazlaca kampanyalar düzenleniyor ve vade ayrımsız taksit oranları ile öğrencilere rahat nefes almalarını sağlamaktadır. Öğrencilik yaşamı süresince tek düze ve yalnız okul ile yurt içinde sıkışıp kalan öğrenciler içinde yer edinen öğrencilerden olmak istemiyor ve size sunulan imkânları sonuna kadar kullanmak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Talebe olmak artık yalnız üniversite içinde bulunan toplumsal alanlardan yararlanmak değil, yerleşke ortamında değişik ve sınırları aşan bir yaşam şekli almıştır.

Artık bankaların öğrencilere sağlamış olduğu kolaylıklar içinde en mühim ve etkili oranlar ise Talebe kredisi ve kredi kartı olmaktadır. Son zamanlarda bankaların öğrencilere gösterdiği ilgi ve ilgi gözle görülür bir düzeye ulaşmıştır. Bu yüzden bankaların öğrencilere verdiği kredi kartları hakkında detayları sizler için toparlayıp, sayfamızda sunmak istedik. Bankaların öğrencilere hususi verdiği kredi kartları hakkında aşağıda yer edinen tabloda, sizin için en uygun kredi kartı türünü seçerek sizde artık öğrenciliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Kredi Kartı Senelik Tutarı Ve Limitleri

Ogrencilere-kredi-karti

Öğrencilere Kredi Kartı

Listede yer edinen kredi kart limitleri hakkında boş bırakılan limitler ise, bankanın sizden istemiş olduğu belgeler doğrultusunda kredi kartı limitinizi belirlemektedir. Ek olarak öğrencilik hayatınızda bir nebze dahi olsa nefes almak ve bankaların sizlere sunuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz, size hususi tablomuzdan yararlanabilirsiniz. Kredi kart limitleri ve senelik oranlar hakkında bankaların şubelerinden detaylı data alabileceğiniz şeklinde, satın alan hizmetleri telefon numaralarını arayıp data alabilirsiniz.

Öğrencilere Hususi Kredi Kartı Özellikleri

Öteki taraftan, bankaların öğrencilere sağlamış olduğu kolaylıklar hakkında ve senelik kart ücretleri hakkında da size hususi meydana getirilen anlaşmalar ile senelik kart ücretlerini kaldırmanız da mümkündür. Örnek verecek olursak, bankalar kimi zaman size hususi bir kampanya yaparak, senelik kart aidatı talep etmemektedir. Bunlar; belirli bir harcama tutarı, otomatik ödeme talimatı ve bunlara benzer bazı şartlar doğrultusunda sunulur. Sizlerde, kredi kartı avantajlarından yararlanır ve öteki taraftan bu kartlara ilişkin senelik kart aidatlarını ödememiş olmuş olursunuz.

Öğrencilere hususi kredi kartı kampanyası hakkında vermiş olduğumuz şartlar, koşullar ve limitler bankalara gore değişim izah edebilir. Ek olarak öğrencilere kredi kartı veren bankalar arasından bir kaçını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güvence Bankası
  • Akbank
  • Finansbank
  • Türkiye İş Bankası
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi
  • Halkbank

Ve daha bir oldukça banka Üniversitesi ve Lise çağındaki öğrencilere kredi kartı hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir