Opet Fiyatları – Güncel Opet Pompa Fiyatları 2020

Yerli akaryakıt şirketlerinden olan Opet, Ultra Force 95 adıyla 95 oktan kurşunsuz benzin, Eco Force Eurodiesel adıyla motorin, Ultra Force Eurodiesel adıyla daha güçlü bir motorin, gaz yağı, fuel oil, yüksek kükürtlü fuel oil ve kalorifer yakıtı satıyor. Ancak Opet fiyatları denince tüketicilerin aklına daha çok benzin ve motorin fiyatları geliyor. Bu yazımızda Opet pompa fiyatları 2020 yılında ne kadar olacak, 2020 yılında Opet benzin litre fiyatı ne kadar, Opet motorin fiyatı 2020, Opet İstanbul fiyatları, Opet Ankara fiyatları, Opet İzmir fiyatları, Opet Konya fiyatları gibi bilgiler yer alacak.

Bilindiği üzere akaryakıt fiyatı şehirden şehre değişiyor. Büyükşehirlerde Opet benzin fiyatı ne kadar, Opet fiyatları uygun mu, Opet benzin fiyatları ile diğer şirketlerin benzin fiyatları arasında fark mı, Opet motorin fiyatları ne kadar gibi sorulara cevap bulabileceksiniz.

opet pompa fiyatları

Opet Pompa Fiyatları – Opet Benzin Fiyatı

Türkiye’nin yerli ve en büyük akaryakıt şirketlerinden bir tanesi olan Opet, 95 oktan benzini Türkiye’nin birçok yerinde ortalama 6.85 TL’ye satıyor. Opet benzin litre fiyatı ortalama 6.85 olsa da, birçok büyükşehirde fiyatlar daha uygun. Küçük bir şehirde yaşıyorsanız ancak o zaman Opet pompa fiyatları diğer şehirlere oranla gözle görülür şekilde fazla olabilir.

Ayrıca Opet’in farklı bir uygulaması daha var. Diğer benzin şirketleri İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında benzini farklı fiyatlarla satışa sunarken, Opet Avrupa ve Anadolu yakasında benzinin litresini aynı fiyatla satıyor. Opet pompa fiyatları İstanbul’un iki yakasında da aynı.

Opet Pompa Fiyatları – Opet Motorin Fiyatı

Opet, benzin fiyatlarında olduğu gibi motorin fiyatlarında da İstanbul genelinde tek fiyat uyguluyor. Opet pompa fiyatları 2020 yılında benzine gelen zamlarla birlikte geçen seneyle kıyasladığımızda oldukça uygun. Türkiye genelinde ortalama 6.38 TL ücretle motorin satan Opet’ten daha uygun fiyatla motorin alabilmek için büyük bir şehirde yaşıyor olmak şart. Özellikle küçük şehirlerde motorin fiyatları yüksek olabilir.

Ancak benzin ve motorin fiyatları tamamen şehrin nüfusuna bağlı değil. Benzin ve motorin fiyatları bazen büyükşehirlerde de pahalı olabilir. Örneğin Ankara, benzin ve motorin fiyatları bakımından gayet pahalı bir şehir.

Ankara Opet Fiyatları

Opet pompa fiyatlarını ele alırken Ankara’nın pahalı bir şehir olduğundan bahsettik. Bu başlıkta Ankara’daki Opet istasyonlarında uygulanan akaryakıt fiyatlarını ele alarak İstanbul ile kıyaslayacağız. Öncelikle Ankara’da satılan 95 oktan kurşunsuz benzinin fiyatıyla başlayalım. Opet benzin fiyatı Ankara’da 6.89 TL ile 6.91 TL arasında değişiyor. Opet aynı benzini İstanbul’da sabit 6.82 TL ücretle satıyor.

Benzin litre fiyatında oluşan bu fark motorinde de kendisini gösteriyor. İstanbul’daki bir Opet’ten 6.32 TL’ye satın alabileceğiniz motorinin fiyatı Ankara’da 6.42 TL’ye kadar yükselebiliyor. Opet’in diğer ürünleri fuel oil ve kalorifer yakıtı da İstanbul ve Ankara’da kayda değer fiyat farkları ile satılıyor. İstanbul Opet ve Ankara Opet fiyatı aynı olan tek bir Opet ürünü var. Eğer gaz yağına ihtiyacınız varsa, bu yağı Ankara’da İstanbul fiyatıyla satın alabilirsiniz.

opet
opet

İstanbul Opet Fiyatları 2020

İstanbul merkezli akaryakıt şirketi Opet, bütün İstanbul’da tek bir fiyat uygulayarak İstanbulluların gönlünü kazanmış durumda. Özellikle İstanbul’un farklı yakalarında farklı fiyat tarifesi uygulayan akaryakıt şirketlerinden şikayet eden İstanbullular Opet’in tek fiyat uygulamasını takdir ediyor.

Opet pompa fiyatları İstanbul genelinde benzin için 6.82 TL, motorin içinse 6.40 TL. İstanbul’un her yerindeki Opet’lerden bu benzin ve motorin fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. İstanbul Opet’te geçerli diğer fiyatlar şöyle:

 • İstanbul Opet gaz yağı fiyatı 5.58 TL
 • Ultra güçlü motorin 6.40 TL
 • İstanbul Opet fuel oil, 4.24 TL
 • Opet yüksek kükürtlü fuel oil 2.99 TL

Opet Pompa Fiyatları – Opet Gaz Yağı Fiyatı

Peki Opet gaz yağı ne kadar? Opet pompa fiyatlarının büyük bir bölümünü benzin ve motorin oluştursa da, her an gaz yağına ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer gaz yağı ihtiyacınız varsa size büyük bir müjde verelim. Opet, gaz yağını Türkiye’nin çok büyük bir bölümünde sabit ve oldukça uygun fiyata satıyor. İstanbul, Ankara ve birçok şehirde gaz yağının litresini Opet’ten 5.58 TL’ye satın alabilirsiniz. Opet, operasyon gücünün zayıf olduğu çok az şehirde gaz yağını farklı fiyatlarla satmaktadır. Yine de Opet en uygun fiyatlı gaz yağı satıcılarından bir tanesi.

Opet Pompa Fiyatları – Opet Fuel Oil ve Kalorifer Yakıtı Fiyatı

Opet, kalorifer fiyatını da şehre göre belirliyor. Dolayısıyla İstanbul’un hangi yakasında olduğunuz fark etmeden tek fiyatla Opet’ten fuel oil ve kalorifer yakıtı satın alabilirsiniz. Bu alanda iki ürün çıkartan Opet, iki ürünün fiyatını da şehre göre belirliyor. Opet İstanbul fuel oil fiyatı İstanbul’un her yerinde 4.24 TL iken, Opet kalorifer yakıt fiyatı 4.54 TL.

Diğer büyükşehirlerdeki Opet fuel oil ve Opet kalorifer yakıtı fiyatları şöyle:

 • Opet fuel oil Bursa fiyatı 4.18 TL, Opet kalorifer yakıtı Bursa fiyatı 4.54 TL
 • Opet fuel oil Konya fiyatı 4.24 TL, Opet kalorifer yakıtı Konya fiyatı 4.59 TL
 • Opet fuel oil Diyarbakır fiyatı 4.25 TL, Opet kalorifer yakıtı Diyarbakır fiyatı 4.65 TL
 • Opet fuel oil Eskişehir fiyatı 4.19 TL, Opet kalorifer yakıtı Eskişehir fiyatı 4.56 TL
 • Opet fuel oil Erzurum fiyatı 4.21 TL, Opet kalorifer yakıtı Erzurum fiyatı 4.64 TL
 • Opet fuel oil Mersin fiyatı 4.26 TL, Opet kalorifer yakıtı Mersin fiyatı 4.62 TL
 • Opet fuel oil Van fiyatı 4.31 TL, Opet kalorifer yakıtı Van fiyatı 4.68 TL
 • Opet fuel oil Adana fiyatı 4.26 TL, Opet kalorifer yakıtı Adana fiyatı 4.61 TL
 • Opet fuel oil Antalya fiyatı 4.13 TL, Opet kalorifer yakıtı Antalya fiyatı 4.60 TL
 • Opet fuel oil Gaziantep fiyatı 4.26 TL, Opet kalorifer yakıtı Gaziantep fiyatı 4.64 TL
 • Opet fuel oil İzmir fiyatı 4.14 TL, Opet kalorifer yakıtı İzmir fiyatı 4.54 TL
 • Opet fuel oil Tekirdağ fiyatı 4.20 TL, Opet kalorifer yakıtı Tekirdağ fiyatı 4.55 TL
 • Opet fuel oil Ordu fiyatı 4.17 TL, Opet kalorifer yakıtı Ordu fiyatı 4.60 TL
 • Opet fuel oil Kocaeli fiyatı 4.02 TL, Opet kalorifer yakıtı Kocaeli fiyatı 4.53 TL
 • Opet fuel oil Denizli fiyatı 4.18 TL, Opet kalorifer yakıtı Denizli fiyatı 4.56 TL
 • Opet fuel oil Aydın fiyatı 4.17 TL, Opet kalorifer yakıtı Aydın fiyatı 4.5 TL

Güncel Opet Kampanyaları 2020

Opet kampanyaları 2020 yılında da devam ediyor. Ancak bugün itibarıyla Opet’in yalnızca bir adet güncel kampanyası bulunuyor. O Opet kampanyasına göre eğer 31 Ocak 2020 tarihine kadar Opet mobil uygulamasına giriş yaparak Opet Kart ya da mobil aktivasyon yaparsanız, 500 TL’lik akaryakıt alışverişinizde 5 kat ilave yakıt puanı kazanabiliyorsunuz. Opet kampanyaları güncellendikçe bu başlık altında yer almaya devam edecek. En yeni Opet kampanyalarını takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir