Total Pompa Fiyatları 2020 – En Güncel Total Pompa Fiyatları

Fransa merkezli çok uluslu petrol şirketi olan Total SA, (Ülkemizde bilinen ismiyle Total) petrol ve gaz üretimi konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden bir tanesidir. Ülkemizde 500’ü aşkın istasyon ağı ile faaliyet gösteren Total şirketinin ürettiği ürünler akaryakıt tüketicileri tarafından rağbet görmektedir. Bu yazımızda Total pompa fiyatları 2020 yılında ne kadar, en güncel Total fiyatları nasıl, Total’in en çok tercih edilen ürünü Total Excellium Euro Dizel’in farkı nedir gibi konulara değineceğiz.

Total Oil fiyatları konusuna geçmeden önce Total pompa fiyatları 2020 yazımızda yer alacak fiyatların her an gelecek bir benzin / motorin / LPG indirimi veya zammıyla değişebileceğini, bu durumda yazımızı güncelleyerek sizleri bilgilendirmeye devam edeceğimizi hatırlatmış olalım.

total pompa fiyatları 2020
total pompa fiyatları 2020

Ortalama Total Pompa Fiyatları 2020

Ortalama Total pompa fiyatları 2020 yılında satışı yapılan ürüne ve satışın yapıldığı şehre göre değişiklik gösteriyor. Ancak Ankara ve İstanbul gibi şehirleri baz alarak ortalama bir fiyat çıkartabiliriz.

Total Mazot Fiyatı 2020

Dün gece pompa fiyatlarına yansıtılan akaryakıt indirimlerinden sonra Türkiye genelindeki Total fiyatlarını incelediğimizde benzinin litre fiyatının ortalama 6.85 TL olduğunu gözlemliyoruz. Üstelik bu gece akaryakıtta ikinci bir indirim dalgası bekleniyor. Eğer duyum gerçekse ve bu geceden itibaren benzinde 9 kuruş daha indirim yapılırsa bazı şehirlerde Total pompa fiyatı 6.70 TL’ye kadar düşecektir.

Total pompa fiyatları 2020 yılına özellikle benzin ve motorindeki indirim fiyatlarıyla tüketiciyi sevindiren bir giriş yaptı. Bu indirimlerin bütün dünyada panik yaratan Corona virüsünün etkisiyle, yatırımcıların güvenli liman olan altına kayması sonucu ortaya çıktığı düşünülüyor.

Total Motorin Fiyatı 2020

Dün gece Türkiye genelindeki bütün pompa fiyatlarına yansıyan benzin ve motorin indirimi, Total pompa fiyatlarına da yansıdı. Şu anda motorinin litre fiyatı Total’de ortalama 6.35 TL ile işlem görüyor.

Bu gece motorinde beklenen ikinci düşüş dalgası gerçekleşirse ve Total pompa fiyatlarına yansırsa, yazımızı güncelleyerek sizleri yeni fiyatlardan haberdar edeceğiz. Bu gece pompa fiyatlarına yansıması beklenen 9 kuruşluk motorin indirimiyle birlikte bazı şehirlerdeki Total istasyonlarında motorinin litre fiyatı 6.20 TL’ye kadar düşecektir.

total
total

Total Otogaz Fiyatı 2020

Total pompa fiyatları 2020 listemizin bir diğer ürünü olan otogaza yönelik 2020 yılında herhangi bir indirim haberi yok. Otogazın litre fiyatı Total’de ortalama 3.90 TL olarak işlem görüyor.

Bu gece beklenen akaryakıt indirimleri uygulansa bile, otogaz fiyatında herhangi bir indirim beklenmiyor.

Total Gaz Yağı Fiyatı 2020

Total şirketi tarafından piyasaya sürülen ve Total pompa fiyatları 2020 listemizdeki bir diğer ürün olan Total gaz yağı, aslında akaryakıt istasyonlarından temin edilen en önemli ürünlerden bir tanesi. Ancak mazot, motorin ve LPG gibi ürünler daha fazla kullanıldığı için ve akaryakıt bütçesinin çoğunluğunu oluşturduğu için gaz yağı fiyatları çok fazla gündeme gelmiyor.

Total gaz yağı fiyatı 2020 yılında ortalama 5.85 Türk lirası. Ankara’da ve diğer bazı şehirlerde bu fiyatın 5.75 TL’ye kadar düştüğünü görebilirsiniz.

Total Pompa Fiyatları İstanbul

Total pompa fiyatları 2020 yılında İstanbul’da kurşunsuz 95 için 6.76 Türk lirası ile 6.85 Türk lirası arasında değişiyor. Genel olarak Avrupa yakasında fiyatların daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul’da Total motorin fiyatları ise 6.32 Türk lirası ile, 6.35 Türk lirası arasında değişiyor. Gaz yağında fiyat farkı yakalara göre ortalama 1 kuruş. İstanbul’da uğrayacağınız herhangi bir Total istasyonundan gaz yağının litresini 5.82 TL ya da 5.83 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

İstanbul Total pompa fiyatlarında en fazla fiyat farkı, Avrupa ve Anadolu yakalarındaki otogaz satışlarında meydana geliyor. Otogazın Anadolu yakasında litre fiyatı 3.87 TL iken Avrupa yakasında 3.94 TL.

total
total

Total Pompa Fiyatları Ankara

Başkentte Total pompa fiyatları kurşunsuz 95 için 6.89 TL ile 6.91 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ankara’da Total motorin fiyatları ise ilçelere göre 6.39 TL’den 6.42 TL’ye kadar çıkıyor. Ankara’daki otogaz fiyatlarında, İstanbul’daki gibi bir fiyat farkı söz konusu değil. Ankara’nın her yerinde 3.94 TL’ye Total’den otogaz alabilirsiniz.

Total pompa fiyatları 2020 yılının Ocak ayında benzine gelen 23 kuruşluk ve motorine gelen 21 kuruşluk çifte indirimle bir hayli düştü. Ocak ayı bitmeden, ikinci bir indirim daha bekleniyor. Bu kez benzine 9, motorine ise 13 kuruşluk indirim bekleniyor. Bu indirim de gerçekleşirse, tüketiciler son zamanların en uygun fiyatları ile benzin ve motorin satın alabilecekler. Total pompa fiyatlarına yönelik her türlü indirimi bu sayfayı güncelleyerek size duyuracağız.

Total Pompa Fiyatları Bursa

Total pompa fiyatları 2020 listemizin üst sıralarında bir başka büyükşehrimizi ele almak istiyoruz. Bursa’da herhangi bir Total istasyonunda kurşunsuz 95’i 6.84 TL ile 6.86 TL arasında satın alabilirsiniz. Motorinin fiyatı ise 6.36 TL ile 6.38 TL arasında değişmektedir.

Bursa Total’de otogaz fiyatı 3.90 TL olmakla birlikte, gaz yağının litre fiyatı 5.82 TL’dir.

Total Pompa Fiyatları Konya

Total pompa fiyatları 2020 yılında Konya’da ne kadar sorusuna cevap vermeye çalışıyoruz. Konya’da kurşunsuz 95 benzin litre fiyatı ilçelere göre 6.94 TL ile 6.97 TL arasında değişiyor. Konya’da motorinin litresi ise 6.48 TL ile 6.51 TL arasında değişiklik gösteriyor. Gelin Konya’da gaz yaşı ve Konya’da otogaz fiyatlarına da göz atalım.

Konya’da otogaz, hangi ilçede olduğunuz fark etmeksizin 4.01 TL’den satılıyor. Bu fiyata göre otogazın litresi Konya’da, Ankara’ya göre 11 kuruş daha pahalı. Gaz yağının fiyatı ise Ankara ile hemen hemen aynı. Konya Total’de gaz yağı 5.77 TL ile 5.81 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Total Pompa Fiyatları Tekirdağ

Total pompa fiyatlarının en fazla merak edildiği şehirlerden bir tanesi de Tekirdağ. Peki Total pompa fiyatları 2020‘de Tekirdağ’da ne kadar olacak?

Benzin ve motorin açısından 2020 yılı iyi başladı. Art arda gelen indirim haberleri, otogaz kullanıcılarını biraz üzse de, benzin ve motorin kullanıcılarını sevindirdi. Tekirdağ Total’de benzin genellikle 6.79 ya da 6.80 TL’den satılıyor. Bu şehirde eğer motorin almak isterseniz 6.32 ya da 6.33 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Şehirdeki gaz yağı fiyatları da 5.83 TL ile 5.84 TL arasında değişiyor. Şehirdeki otogaz fiyatı ise sabit 3.95 TL. Akaryakıt fiyatları bakımından Tekirdağ oldukça stabil şehirlerden bir tanesi. Akaryakıt ürünlerinde ilçeler arası fark çoğu zaman olmamakla birlikte, en fazla 1 kuruş oluyor.

Total Akaryakıt Kampanyaları – Club Total Kampanyaları – Total İndirim

Total, düzenlediği indirim kampanyaları ile dikkat çeken bir şirket. Ancak şu anda Total’in bütün müşterileri için geçerli bir kampanyası bulunmuyor. Eğer ilgi çeken bir kampanya söz konusu olursa, yazımızın bu kısmını güncelleyerek mutlaka sizlere duyuracağız.

Eğer Club Total üyesi iseniz, sizin için her zaman güncel Total kampanyaları mevcut. Özellikle AVM’lerde geçen Club Total puanlarının miktarı 25 ya da 50 TL olmaktadır. Club Total üyeleri için maxipuanlar ya da farklı avantajlar da söz konusu olabilmektedir. Cazip Club Total tekliflerini incelemek için şu siteye göz atabilirsiniz.

Total pompa fiyatları 2020 yazımızın son bölümünde biraz da Total’i diğer akaryakıt şirketlerinden ayrıştıran motorininden bahsetmek istiyoruz.

Totalin En Gözde Ürünü Total Excellium Euro Dizel Kaç Para?

Total akaryakıt fiyatları, diğer akaryakıt şirketleriyle ortalama aynı düzeyde olmasına karşılık birçok tüketici Total’i sadece Total Excellium Euro Dizel ismini verdiği motorini için tercih ediyor. Ortalama 6.35 TL’ye satılan Total Excellium, üstün motor koruma performansı ile motorunuzun gücünü arttırmayı vadediyor.

Daha az yakıt tüketimi ve çevrecilik konularında da iddialı olan bu motorin, Total’e göre iç sürtünmeyi azaltıyor ve %3.7 oranında kullanıcılarının daha az yakıt tüketmesini sağlıyor. Total pompa fiyatları 2020 listemizin en dikkat çeken ürünü olan Total Excellium’u yakıt tasarrufu için denemek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir