Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı kredi bayram kredisi kampanyasına dahil olun, tüm bayram ihtiyacınız olan şeyleri anında karşılama şansına haiz olun! Üstelik günde yalnız 10 TL’ye!

Tüm bayram ihtiyacınız olan şeyleri günde yalnız 10 TL ödeyerek 9.000 TL kredi, Yapı Kredi’de. Bayram öncesi ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için derhal Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapın, tüm ihtiyacınız olan şeyleri keyifle karşılayın. İhtiyaç kredisini “Kredi Şimdi” başvurusu ile tamamlayın ya da size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek, anında başvurunuzu tamamlama şansına haiz olun.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı 9.000 TL
Vade 36 ay
Aylık Akdi Faiz Oranı %1,23
Kredi Tahsis Ücretiı 45 TL
Aylık Efektif Faiz Oranı(Sigorta Hariç) %1,6390
Senelik Efektif Faiz Oranı(Sigorta Hariç) %19,6685
Aylık Taksit Tutarı 324,07 TL
Günlük Taksit Tutarı 10,29 TL
Toplam Geri Ödeme Tutarı 11.666,52 TL

Bu kampanya 6 Haziran-8 Temmuz tarihleri içinde 9.000 TL, 36 ay vadeli gerekseme kredisi için geçerli olmaktadır. Bireysel gerekseme kredisi toplam harcamalarına, aylık ve senelik efektif faiz oranlarına kredi tahsis tutarı, katkı oranı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup, kişinin yaşına, talep edeceği tutara ve kredi vadesine gore değişim gösteren sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Taksit tutarları, eşit taksit ödemeli yönteme gore hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. aylık akdi faiz oranını, kredi tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değişiklik yapma hakkını saklı meblağ. Kredinizle beraber grup yaşam sigortası yaptırmanız durumunda geçerli olacak sigorta tutarı, 30 yaşındaki bir şahıs için 10.000TL, 36 ay vadeli sigorta primi 67,68 TL‘dir.

Ihtiyaç duyulan Evraklar Alan kişi Ve Kefili İçin

  • Nüfus Cüzdanı aslı ve Fotokopisi
  • Tertipli gelir belgesi (Maaş bordrosu vs.)
  • Telefon, elektrik, su ve doğalgaz şeklinde abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden ilkin ki 3 ay içinde düzenlenmiş bir satmaca. Satmaca müşterinin adına düzenlenmiş olmalı. Aslı ya da 3 ay içinde alınmış ikametgah belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması durumunda bu madde içinde yer edinen belgelerin beyanı gerekmeyebilir.)

Müracaat Iyi mi Yapılır?

Bu kampanya kapsamında en ufak müracaat rakamı 1.000 TL ve en büyük müracaat tutarı 10.000 TL olacaktır.

Bireysel Kredi Başvuruları için;

  • İnternet üstünden Kredi Şimdi seçeneğini kullanarak müracaat yapabilirsiniz.
  • SMS ile başvuruda bulunmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e göndermeniz kafi olacaktır. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
  • En kolay erişme şansına haiz olduğunuz, Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek başvurabilirsiniz.
  • Gene 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • En yakın Yapı Kredi ATM’sinden müracaat yapılabilir.

Yapı kredi bayram kredisi kampanyası hakkında daha çok bilgiye ulaşmak ve sorularınızı yöneltmek için 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hizmet noktasına ulaşarak, alan kişi temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Mevzu Yapı Kredi resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. bilgibudur.com ailesi ile hiçbir ilişkisi yoktur. Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir