Peşinatsız Senetle Kango Doblo Ticari Araç Satan Yerler

Senetle Otomobil Satan Bölgeler Var mı?

Birikmiş bir peşinatınız olmadan da hayallerinizdeki araca kavuşabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet herhangi bir peşinat ödemeden de otomobil sahibi olabilirsiniz. Bu sistem ile çalışan birçok galeri bulunuyor. Eğer İstanbul, Ankara şeklinde büyük bir şehirde ikamet ediyorsanız bu daha kolay olacaktır. Bulunduğunuz il yada ilçedeki galeri araştırıp karşı karşıya görüşme sağlayarak peşinatsız araç satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra online araç satışı oluşturan yerlerden de herhangi bir peşinat ödemeden Doblo yada Kango tipi ticari araç satın alabilirsiniz. Organik ki galerilerden araç alıyorsanız dolandırılma risklerine karşın dikkatli olmanız gereklidir.

Senetle Araba

Senetle Otomobil

Bu sistem ile araç satın almak istiyorsanız galeri tarafınca talep edilen şartları kabul etmeniz gereklidir. Galerilerden peşinat ödemeden aldığınız araçların hasarlı ya da arızalı çıkması halinde senetleri geri almanız da mümkün olmaktadır. Senet bu kapsamda aracın garantisi şeklinde olmaktadır. Galeri sahipleri aracın geri gelmesinden pek hoşnut olmazlar yalnız bu müşteriler için lüzumlu ve avantajlı bir husustur. Birevim şirketi yalnız ev değil otomobil satışı da yapmaktadır. Ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Senetle Peşinatsız Kangoo Tutarları

Birçok insanoğlunun imgesel modelli bir otomobil satın almak iken bazıları da Kangoo, Doblo şeklinde ticari araç niteliği taşıyan araçlara merak salmışlardır. Bir tek tüm bu biçim şeyleri gerçekleştirmek için maddi durumun yetersiz kalmış olduğu dönemlerde bulunuyoruz. Vatandaşların bir araç sahibi olabilmesi için kenarda bir miktar nakdinin bulunması gerekiyor. Günümüzde tüm bu imkansızlıkları ortadan kaldırmak ve vatandaşın mağduriyetini önlemek adına galeriler kendi çaplarında bir program hazırlamış ve senet ile peşinatsız araç satışına başlamışlardır. Aracınızı, yüksek faizli kredilere başvurmadan senetle araç satışı oluşturan galerilerden araç alabilirsiniz. 

Senetle Peşinatsız Kangoo 

Senetle Peşinatsız Kangoo

Senetle, gerek ticari gerekse de binek araç almanız mümkün olmaktadır. Sıfır yada ikinci el araç satan bölgeleri araştırarak herhangi bir peşinat ödemesi yapmadan aracınızı alabilirsiniz. Galerilerin yanı sıra Türkiye genelinde web üstünden de peşinatsız senetle Kango satan  pek oldukça yer bulunmaktadır. Her yıl araç firmaları tarafınca kampanya yapılmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek de KDV ve ÖTV indirimi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Peşinatsız senetle araç almak için ilk yapmanız gereksinim duyulan husus çevrenizde bu sistem ile çalışan galerileri araştırmak olacaktır. Derhal sonrasında işletme hakkında çeşitli bilgileri edinerek güvenilirliğini denetim etmelisiniz. Baştan bir tedbir alarak aracın hasar kayıtlarına, orjinalliğine, kilometresine bakmanız gereklidir. Ucuza araç alıyorum derken zarar edebilirsiniz Renault Kangoo aracın sıfır  tutarları şu şekildedir;

Araç Modeli Aracın Fiyatı (TL) Hurda Teşvikli Araç Fiyatı
Kango Multix Joy 1.5 dCi 90 bg 94 bin 900 TL 79 bin 650 TL
Multix Touch 1.5 dCi 90 bg 102 bin 900 TL 87 bin 300 TL
Multix Exclusive 1.5 dCi 90 bg 106 bin 900 TL 91 bin 150 TL
Express Cargo Maxi Joy 1.5 dCi 90 bg 87 bin 900 TL 73 bin 100 TL
Express Combi Maxi Touch 1.5 dCi 90 bg 100 bin 900 TL 85 bin 400 TL
Touch 1.5 dCi 90 bg (Binek) 123 bin 900 TL 98 bin 850 TL
Exclusive 15. dCi 110 bg (Binek) 127 bin 900 TL 105 bin 900 TL

Renault Kangoo aracın sıfır tutarları bu şekildedir. Eğer galerilerden peşinatsız bir araç satın almayacaksanız Renault’un hafifçe ticari araç modellerine yapmış olduğu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya Kangoo araçlar da dahil edilmiş olup 60 bin TL kredi tutarı için 12 ay vade seçeneği ile yüzde sıfır faiz imkanı ile araç alabilirsiniz. Finansman kampanyasının özellikleri şu şekildedir;

  • Kampanya yalnızca; Kangoo, Trafic ve Master model araçlarda geçerli olup anlaşmalı finans kuruluşunun koşullarına bağlı olmaktadır.
  • Kampanyaya dahil olan faiz oranlarından yararlanmak için Kredi Koruma Sigortası da yaptırılması gereklidir. Eğer bu paket yaptırılmaz ise anlaşmalı olan finans kuruluşunun faiz oranı uygulamaya geçmektedir.
  • 60 bin TL kredi çekerek 12 ay vadede %0 faiz oranı ile araç satın alabilirsiniz. Kredinin aylık maliyeti %0,19 iken senelik maliyeti ise %2,35 olarak belirlenmiştir.

Araç satın almak ve detaylı informasyon için en yakın Renault mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Senetle Peşinatsız Doblo Tutarları

Senetle hem binek hem de ticari araç satışı yapıldığından bahsetmiştik. Kangoo araçların yanı sıra Doblo tipi araçlar da ticari olarak geçmektedir. Doblo halk dilinde aile otomobili olarak bilinmekte olup Doğan, Şahin şeklinde aracı olan bir oldukça kişinin piknik, dinlence şeklinde bölgelere giderken kesinlikle bir kere olsun anmış olduğu araçlardan bir tanesidir. 🙂 Çoğumuz aracının sıfır asla kullanılmamış olmasını, ilk kere kendisi kullanmak ister. Bir tek maddi durumların yetersiz olduğu durumlar da senetle ikinci el araç almak durumunda kalabiliyoruz. Doblo aracınızı da birikmiş bir paranız var ise sıfır olarak alabilir iken herhangi bir peşinat ödemesi yapmadan da alabilirsiniz. Aracın Fiat firmasında sıfır tutarları şu şekildedir;

Araç Modeli Araç Fiyatı Nakit İndirimli Fiyatı
Doblo Cargo 2018 1.3 M.Jet 95 HP E6 78 bin 470 TL 70 bin 900 TL
Doblo Cargo 2018 Plus 1.3 M. Jet 95 HP E6 81 bin 930 TL 74 bin 650 TL
Doblo Cargo 2021 1.3 M. Jet 95HP E6 84 bin 440 TL 74 bin 440 TL
Doblo Cargo 2021 Plus 1.3 M. Jet 95 HP E6 88 bin 170 TL 78 bin 170 TL
Doblo Combi 2018 Easy 1.4 Fire 95 HP E6 76 bin 430 TL 67 bin 720 TL
Doblo Combi 2018 Safeline 1.4 Fire 95 HP E6 82 bin 290 TL 73 bin 900 TL
Doblo Combi 2018 Premio 1.4 Fire 95 HP E6 86 bin 370 TL 77 bin 900 TL
Doblo Combi 2021 Easy 1.4 Fire 95 HP E6 82 bin 270 TL 72 bin 270 TL
Doblo Combi 2021 Safeline 1.4 Fire 95 HP E6 88 bin 580 TL 75 bin 580 TL
Doblo Combi 2021 Premio 1.4 Fire 95 HP E6 92 bin 980 TL 85 bin 980 TL

Fiat Doblo’nun bazı araç modellerinin tutarları bu şekildedir. Diğeri ticari araç modellerinin tutarları için tıklayınız. Fiat 2021 senesinde da kampanyalara devam etmektedir. Tabloda belirlenmiş olan fiyatlar yıl sonuna kadar geçerlidir. Özetlemek gerekirse tablodaki fiyatlar kampanya dahilindeki fiyatlardır. Kampanya kapsamında 50 bin TL kredi için 25 ay vadede %0,99 faiz oranı ile ya da 10 bin TL’ye varan nakit indirimi pozitif yanları ile araç satın alabilirsiniz. Varlık şirketlerinin otomobil haczi yetkisi bulunmaktadır. Bu sebeple ödemelerinizi tertipli olarak yapmalısınız.

Senetle Peşinatsız Doblo

Senetle Peşinatsız Doblo

Peşinatsız Senetle Araç Satan Bölgeler Var mı?

Peşinatsız araç satın almak için başlangıçta yukarıdaki başlıkta da belirttiğimiz şeklinde bu sistem ile çalışan bölgeleri tespit etmeniz gereklidir. Her galeri ya da şirket bu işi yapmamaktadır. Biz sizler için peşinatsız senet aracılığı ile araç satışı oluşturan bölgeleri araştırdık. Bir tek sizin bulunduğunuz bölgede bu işi oluşturan bölgeler var ise oralardan birebir araştırmalar sonucunda aracı direkt olarak görüp satın alabilirsiniz. Alacağınız aracın ödemeleri senet üstünden yapılması sebebi ile piyasa fiyatından daha oldukça tutarlarda satışa çıkabilmektedir.

Galerilerden alınan araçlar için herhangi bir yasal sorumluluk olmaması sebebi ile galeri sahipleri aracın fiyatlarını kendi isteklerine gore şekillendirebilir. Bankalarda uygulanan faiz oranları burada da ek bir ödeme olarak karşınıza çıkacaktır. Bu galeriler sizlere gelir belgesi, kredi notu şeklinde hususlarda güçlük çıkarmadıkları için meblağları yüksek tutabilmektedir. Senetle araç satışı oluşturan bölgeler ise şu şekildedir;

Wowwo;

Wowwo geniş bir araç modeli portföyü ile pek oldukça satış gerçekleştirmiştir. Araç satılmasında %35 peşinat alır iken 36 ay vade seçeneği sunmaktadır. Woowwo’dan 2. el araç satın alarak yalnızca %35 oranında peşinat ödeyerek 1 yıl teknik güvenceden faydalanabilirsiniz. Wowwo araç modellerine ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Wowwo’nun yanı sıra web üstünden senetle araç satışı oluşturan bölgeler ise şu şekildedir;

Bankalar kredi vermiyor yada birikmiş bir miktar paranız yok ise belirttiğimiz yerlerden senet ile araç alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *