Aytemiz Pompa Fiyatları – Aytemiz Otogaz Fiyatları

Aytemiz Türkiye genelinde 500’ün üzerinde sözleşmeli bayisi ile hizmet veriyor. Son yıllarda çok fazla büyüyen yerli akaryakıt şirketi Aytemiz, benzin sektörünün öncü oyunlarından bir tanesi. Haliyle tüketiciler tarafından Aytemiz pompa fiyatları her zaman merak ediliyor. Bu yazımızda Aytemiz benzinin litre fiyatı ne kadar, Aytemiz benzin fiyatları, Aytemiz motorin fiyatları, Aytemiz motorin fiyatı İstanbul, Aytemiz motorin fiyatı Ankara, Aytemiz otogaz fiyatları gibi bilgiler bulabileceksiniz.

28-29 Ocak 2020 tarihinde benzin ve motorine gelen çifte zaman bütün akaryakıt şirketlerinin pompa fiyatlarına yansıdı. Yazımızda belirttiğimiz fiyatlarda 28-29 Ocak 2020 tarihinde pompa fiyatlarına uygulanan benzin ve motorin indirimleri dikkate alınmıştır. En güncel akaryakıt fiyatlarını sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz.

aytemiz fiyatları

Aytemiz Benzin Fiyatları 2020

Benzin sektörünün en büyük yerli akaryakıt şirketlerinden bir tanesi olan Aytemiz son yıllarda marka bilinirliğini iyice arttırdı. Aytemiz pompa fiyatları kapsamında Aytemiz, Türkiye genelinde ortalama 6.80 TL fiyatla benzin satışı gerçekleştiriyor. Bu fiyat yaşadığınız şehre göre ortalama 5 kuruş artıp azalabilmektedir. Yazımızın devamında daha iyi fikir sahibi olmanız açısından Aytemiz İstanbul benzin fiyatı, Aytemiz Ankara benzin fiyatı gibi büyükşehirlerin benzin fiyatlarını kıyaslayacağız.

Aytemiz Benzin Fiyatı İstanbul

Aytemiz pompa fiyatları 95 oktan benzin için İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakalarında değişiklik gösteriyor. Aytemiz benzinin litre fiyatı İstanbul Avrupa yakasında 6.77 TL, Aytemiz benzinin litre fiyatı İstanbul Anadolu yakasında ise 6.82 TL. Bu veriler her ne kadar güncel Aytemiz akaryakıt fiyatları olarak geçse de, Aytemiz benzinin İstanbul pompa fiyatı genellikle daha düşük olacaktır. Çünkü bu fiyatlar, tavsiye edelen satış fiyatları olup, satış yapılabilecek en yüksek birimi ifade eder. Aytemiz benzin istasyonlarının çoğu daha uygun fiyatlarla satış yapmaktadır.

Ankara Aytemiz Benzin Fiyatı

Aytemiz pompa fiyatları listemizde yer verdiğimiz diğer şehir, başkentimiz olacak. Aytemiz benzinin litre fiyatı 6.89 TL. Aytemiz Ankara akaryakıt fiyatlarında bir değişiklik olması durumunda yazımızı güncelliyoruz. En güncel akaryakıt fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Benzin Fiyatı Konya Aytemiz

Konya akaryakıt fiyatları, diğer şehirlerin akaryakıt fiyatları ile kıyasladığımızda, en yüksek fiyatların başında geliyor. Akaryakıt fiyatının en yüksek olduğu büyükşehirlerden bir tanesi olan Konya’yı bu konuda Ankara izliyor. Normalde ufak bir Doğu Anadolu şehrinde fiyatların bu kadar yüksek olması gerekirdi. Aytemiz pompa fiyatları benzin fiyatı Konya’da 6.88 TL.

İzmir Aytemiz Benzin Fiyatı

İzmir Aytemiz pompa fiyatları benzinin litresi için 6.80 TL. Bu fiyata göre İzmir Aytemiz istasyonlarında benzinin litresi, Ankara’daki fiyatlarla hemen hemen aynı. Motorin fiyatları konusunda da aynı durum geçerli diyebiliriz. Ankara motorin fiyatlarını birazdan sizlerle paylaşacağız. En güncel benzin ve motorin fiyatları için akaryakıt fiyatları kategorimizi incelemeyi unutmayın.

Aytemiz Motorin Fiyatları 2020

Aytemiz motorin fiyatları 2020 yılının Ocak ayında pompa fiyatlarına uygulanan çifte indirimle bir hayli düştü. 2020 Ocak motorin indirimiyle  toplamda motorin pompa fiyatlarına 34 kuruşluk indirim uygulandı. Bu indirim miktarı, diğer akaryakıt şirketleriyle birlikte Aytemiz pompa fiyatlarına da uygulandı. Daha sonra zam haberi geldi.

Aytemiz motorin fiyatı Türkiye genelinde ortalama 6.40 TL ile 6.44 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bitlis gibi ufak şehirlerde fiyat 6.60 TL civarına kadar çıkabilir. Aytemiz diğer akaryakıt şirketleri gibi ufak şehirlerde, büyük şehirlere oranla akaryakıt fiyatlarını biraz daha yükseltiyor.

İstanbul Aytemiz Motorin Fiyatı 

Türkiye’nin en büyük şehri olduğu için genellikle İstanbul pompa fiyatları Türkiye genelinin daha altında fiyatlandırılıyor. İstanbul Aytemiz motorin fiyatı Ocak 2020 indirimleri ve sonrasında gelen zamlardan sonra 6.32 TL ile 6.37 TL arasında değişiyor.

Ankara Aytemiz Motorin Fiyatı

Ankara’nın akaryakıt fiyatları konusunda pahalı bir şehir olduğu söylenir. Ancak motorin fiyatlarına baktığımızda, Ankara’daki Aytemiz pompa fiyatları Ankara’nın o kadar da pahalı olmadığını söylüyor. Çünkü Ankara’da motorinin pompa fiyatı 6.40 TL. Bu fiyat Türkiye’deki ortalama motorin fiyatının altında…

Konya Aytemiz Motorin Fiyatı

Ankara pompa fiyatlarına pahalı diyenlerin bir de Konya akaryakıt fiyatlarına bakmasını tavsiye ederiz. Konya akaryakıt fiyatları diğer şehirlere göre gerçekten pahalı. Aytemiz pompa fiyatları Konya motorin fiyatı 6.52 TL.

İzmir Aytemiz Motorin Fiyatı

İzmir Aytemiz motorin fiyatı, 6.43 TL. Eğer Aytemiz’in Optimum Euro Diesel isimli motorinini almak isterseniz İzmir’de ödemeniz gereken ücret litre başı 6.48 TL. En güncel İzmir motorin fiyatlarını internet sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz.

aytemiz fiyatlarıAytemiz LPG Fiyatları 2020

Aytemiz LPG fiyatları 2020 yılında, 2020 fiyatları ile satılmaya devam ediyor. LPG fiyatlarına son güncelleme Ağustos 2020 tarihinde zam olarak yapılmıştı ve o tarihte Aytemiz pompa fiyatları zamlanmıştı. O tarihten itibaren LPG fiyatları ile ilgili bir zam ya da indirim güncellemesi yok. Türkiye genelinde ortalama Aytemiz LPG fiyatı 3.95 TL. Bu fiyat özellikle Hakkari gibi küçük şehirlerde 4.17 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Aytemiz Otogaz Fiyatı 2020 İstanbul

Aytemiz pompa fiyatları bütün şehirler için Aytemiz’in internet sitesinde paylaşılıyor. Aynı şekilde Aytemiz otogaz fiyatları da Aytemiz’in sitesinde paylaşılıyor. Ancak Aytemiz’in internet sitesinde İstanbul Aytemiz otogaz fiyatıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Aytemiz’in İstanbul otogaz satış fiyatlarını öğrenince yazımızı güncelleyeceğiz ve en güncel Aytemiz akaryakıt fiyatlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ankara Aytemiz Otogaz Fiyatı

Başkent Ankara’da otogaz fiyatları, Ankara’nın büyük bir şehir ve başkent olmasına rağmen, biraz yüksek. Ankara’da oto LPG’nin fiyatı 3.98 TL.

Antalya Aytemiz Otogaz Fiyatı

Antalya’da otogaz fiyatı 3.98 TL. Aytemiz pompa fiyatlarını listelediğimiz bu yazıda en çok otogaz kullanan illerden bir tanesi olan Antalya’daki otogaz fiyatlarından bahsetmeden geçmek istemedik.

İzmir Aytemiz Otogaz Fiyatı

İzmir Aytemiz otogaz fiyatı 3.91 TL. İzmir’de benzin fiyatları ile kıyasladığımızda otogaz fiyatının normal olduğunu söyleyebiliriz. Verdiğimiz otogaz fiyatı bütün İzmir genelindeki Aytemiz istasyonlarında geçerlidir. Otogaz fiyatları şehre göre belirlenip, benzin ve motorin fiyatları gibi ilçelere göre farklılık göstermez. İzmir’deki bütün Aytemiz istasyonlarından otogazın litresini 3.91 TL’ye satın alabilirsiniz. Aytemiz pompa fiyatları konumuzun sonunda Aytemiz ile ilgili başka önemli bilgilere de değinmek istiyoruz. İster Aytemiz müşterisi olun, ister olmayın bu bilgiler işinize yarayabilir.

Aytemiz Mobil Uygulaması

Mobil uygulama marketlerinde kolaylıkla bulabileceğiniz Aytemiz mobil uygulaması, oldukça kullanışlı ve profesyonel bir uygulama. Aytemiz pompa fiyatlarından bahsettiğimiz bu yazımızda, Aytemiz mobil uygulamasına değinmeden edemedik. İşte Aytemiz mobil uygulamasıyla yapabileceğiniz bazı işlemler:

  • Araçtan öde sistemiyle araçtan inmeden ödeme yapabilirsiniz. (Bize göre uygulamanın en favori ve kullanışlı özelliği.)
  • Kampanyalar ve haberler kısmından güncel Aytemiz kampanyalarını takip edebilirsiniz.
  • Rota girerek gideceğiniz yol üzerindeki Aytemiz istasyonlarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Uygulama içinde bolca puan biriktirip, biriktirdiğiniz puanlarla yakıt alabilirsiniz.

Hemen hemen bütün kullanıcıların memnun kaldığı bu uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Aytemiz Kampanyaları

Aytemiz pompa fiyatlarından bahsettiğimiz bu yazımızda Aytemiz müşterileri için güncel Aytemiz kampanyalarına da değinmek istedik. Bu kampanyalar sayesinde Aytemiz’e düzenli olarak uğruyorsanız, fiyat avantajınızı arttırabilirsiniz.

Aytemiz’in en güncel kampanyası, Türk Telekom işbirliği ile hayata geçirdiği 3 kat puan avantajı sağlayan kampanya. Bu kampanyaya göre Türk Telekom Bi’Dünya kullanıcıları Aytemiz’den yaptıkları alışverişler için üç kat fazla puan kazanıyor. Eğer düzenli bir Aytemiz müşterisi değilseniz, yine de bu tür ufak kampanyalardan yararlanarak puan biriktirebilir ve uzun vadede puanlarınızı güzel kazançlara dönüştürebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir