Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2023

4.5G SIM
Faturalı yada faturasız ilk kere 4.5G sim kart alan tüm müşterilere Vodafone 5 GB armağan web verilmektedir. Sizde yeni sim kartınızı aldıktan sonrasında armağan internetiniz ile yüksek hızların keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone web avcıları uygulamasını Android için BURAYA tıklayarak iOS cihazlar için BURAYA tıklayarak indirin ve yükleyin. Daha sonrasında size gösterilen konumları takip ederek ufak yaratıkları toplayın ve armağan web ödüllerini kazanın. 26 yaşından küçük FreeZone müşterileri için geçerlidir.

Vodafone Spotify Premium Hediyesi
İlk kere Spotify Premium kullanacak kişiler derhal SPOTIFY yazıp 5800’a ileti atarak üç ay parasız Spotify Premium hakkı kazanabilirler. Ek olarak Vodafone Müzik Pass ile Spotify kullanırken kotanızdan düşmeyecektir.

Vodafone Pazartesi Günleri TL Yükle Kazan

Vodafone hattınıza pazartesi günleri 35 TL yada daha üstü yükledikten sonrasında 31 TL fiyata haiz Vodafone Kolay Paket satın alın ve yedi gün geçerli parasız Toplumsal Pass hattınıza yüklensin. Haftalık Toplumsal Pass yardımıyla yedi gün süresince Feysbuk, Twitter ve Instagram uygulamalarını sınırsız bir halde kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yeni Hatlar

Faturasız Vodafone hattı aldıktan sonrasında derhal yeni hattınız ile HEDIYE5GB yazıp 7000 ‘e ileti atın ve bir ay süresince geçerli 5 GB armağan web hakkı kazanın.

FreeZone Kulüp

Hattınız kendi üzerinize kayıtlı değilse kullanıcı tanımlama işlemi yaparak hattı üzerinize alın ve bigün süresince geçerli Vodafone 4 GB parasız web kazanın.

Vodafone Evde Parasız 4GB İnternet

Hem evde hemde cepte Vodafone müşterisi olan kişiler bir ay içinde 4 kere dilediği zaman ev internetini tek seferde 4 GB olmak suretiyle mobil hatlarında kullanabiliyor. Bu kampanyaya katılmak için 4GB yazıp 7000 ‘e ileti atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *