Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu

Bildiğiniz suretiyle birkaç gün ilkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenler için Ziraat Bankası tarafınca borçların tek bir kredide birleştirileceğini ve uygun faiz oranıyla geri ödeneceğini belirtmişti. Bunun peşinden Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu hakkında merak edilenler yüzbinlere ulaşmış durumda. Peki iyi mi müracaat yapılır?

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması

Kredi kartı borcunu ödeme noktasında güçlük çekenlerin Ziraat Bankası Kredi Kartı yapılandırmasına kesinlikle başvurmasını öneriyoruz. Bu sayede ödeyemediğiniz kredi kartı borçları Ziraat Bankası bünyesine alınacak ve 60 aya kadar oldukca düşük faiz oranıyla ödeme kolaylığı sağlanacak.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması faiz oranları da açıklandı. Ziraat Bankası bu kapsamda 24 aya kadar vadelendirmeler için %1.10 oranlı kredi veriyor, 60 aya kadar vadelendirmeler için ise %1.20 oranlı kredi veriyor. Buda kredi kartı borcundan dolayı %2’lere ulaşan yükten kurtarıyor. Ödeme kolaylığı oluşturuluyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu için en yakın Ziraat Bankası şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafınca meydana getirilen resmi açıklamalarda lüzumlu belgelerin ne olduğuna dair herhangi bir data verilmemiş. Bu sebepten dolayı kimliğinizi alıp en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Ne Zamana Kadar?

Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırmasının ne zamana kadar olduğuyla ilgili neredeyse net bir data bulunmuyor. Bu sebepten dolayı “şu tarih” diyemiyoruz. Fakat elinizi acil tutmanızda yarar var. Tahminlerimize nazaran seçimden sonrasında uygulama kaldırılacak benzer şekilde duruyor. Organik olarak bir tek bir tahmin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *